Webcasty

Nauky na internetu
s Tenzinem Wangyalem Rinpočhem

Níže je k dispozici přístup ke sledování živých i nahraných on-line vysílání (webcastů), on-line seminářů a dalších on-line nauk Gešeho Tenzina Wangyala Rinpočheho a instruktorů Ligmincha.

Celosvětová komunita on-line studentů, "cyber-sangha", se neformálně vyvinula prostřednictvím jejich pokračující účasti na těchto naukách. Někteří studují v tichosti o samotě; jiní objevili možnosti vzájemné podpory prostřednictvím příspěvků na on-line přehledu modliteb, chatování během živých webcastů, sdílení zkušeností na fórech souvisejících s Rinpočheho on-line semináři a používáním dalších prostředků.

Pokud máte dotazy či návrhy týkající cyber-sanghy a jak se můžete zúčastnit nebo pomoci, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Nadcházející

Nahrané


 

Živé webcasty zdarma

Veškerá vysílání jsou uváděna v čase UTC-5 (New York time) (tzn. +6 hodin v České republice). Webcast FAQs

  • NEW! Announcing the launch of TWR LIVE—regular live broadcasts that can be easily viewed on Tenzin Wangyal Rinpoche's Facebook page. Learn more / TWR LIVE schedule
  • March 4, 2017 (Saturday) 10:30-11:45 a.m.: Celebrating the Tibetan New Year—special message from Tenzin Wangyal Rinpoche and Ligmincha resident lamas worldwide; includes recitation of the Three Heart Mantras. Learn more / Register now

Enter the live-broadcast page


 

Online Semináře

Obdržte nauky z vašeho domácího počítače s podporou a vedením Gešeho Tenzina Wangyala Rinpočheho.

Ligmincha Learning Workshops


GlideWing Productions Workshops


 

Nahrané živé webcasty (zdarma)

Záznamy předešlých živých internetových nauk s Tenzinem Wangyalem Rinpočhem:Nauky nahrané na YouTube (zdarma)

Visit Ligmincha's YouTube Channel